UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spotkanie absolwentów Vistuli ze studentami. Dołącz do nas!

Spotkanie absolwentów Vistuli ze studentami. Dołącz do nas!

Początek: sob., 28 mar 2020, 12:45

Chcesz wiedzieć, co dzieje się na rynku pracy, jakie są oczekiwania pracodawców i jak zaplanować karierę zawodową? Przyjdź 28 marca 2020 r. na spotkanie z absolwentami Vistuli. Otrzymasz wiarygodne informacje z pierwszej ręki.

  • 12:45 – rejestracja (na korytarzu przed salami 113, 114, 129 i 210)
  • 13:00 – 14:00 – spotkanie absolwentów ze studentami
  • 14:00 – 15:00 – lunch absolwentów z władzami uczelni

W spotkaniu weźmie udział ok. 30 absolwentów Vistuli, którzy skończyli różne kierunki i pracują w różnych branżach. Są tylko trochę starsi od ciebie, ale ich doświadczenie jest niezwykle cenne. Podczas indywidualnych rozmów chętnie podzielą się swoimi wrażeniami z życia biznesowego, ocenią twoje plany rozwoju i poradzą, jak zaplanować karierę. Jeśli przyniesiesz swoje CV, sprawdzą je i poradzą, jak je właściwie napisać.

Absolwenci Vistuli są doskonałym źródłem wiedzy i wsparciem edukacji. Mogą być też pomocni w zakresie organizowania praktyk i staży oraz inspirowania i pobudzania studentów do rozwoju.

Uczelnie dążą do umacniania więzi absolwentów z uczelnią. W tym właśnie celu został powołany do życia Klub Absolwenta, który z realizuje program Mentoringu. Mentorami są absolwenci, a podopiecznymi – studenci. Celem jest poprawa jakości życia i wspieranie rozwoju zawodowego studentów i absolwentów, szerzenie kultury Vistuli oraz budowanie poczucia solidarności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

28 marca 2020 r. o godz. 12:45, w salach 113, 114, 129 i 210

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.