DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Spektakle kulinarne i opowieści wokół stołu – Spotkanie z Moniką Kucią

Spektakle kulinarne i opowieści wokół stołu – Spotkanie z Moniką Kucią

Początek: wt., 05 cze 2018, 10:00

Jest dziennikarką, performerką i kuratorką kulinarną.  Monika Kucia promuje szlachetne polskie produkty i  projektuje kulinarne wyprawy po Polsce, prowadzi Kulinarny Dom Kultury, współtworzy Festiwal Nowe Epifanie i Europejski Festiwal Smaku w Lublinie.

Wie jak organizować spotkania wokół stołu. Umie poprowadzić przez labirynt smaków, zapachów i emocji.

Nam Monika Kucia opowie, jak tworzy te wspaniałe spektakle kulinarne, z kim pracuję, co ją inspiruje i angażuje. Dlaczego sypie złoty pył nad tortem z resztek, włącza w uczty pieśni  rytualne płacze z Polesia, jak karmi duchy i rozmawia o śmierci. Opowie także o słuchaniu muzyki ziemniaka i tradycyjnych kluskach śląskich. O tym, że  kuchnia to kultura.

Zapraszamy serdecznie 5 czerwca, godz. 10.00,  Aula 5

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.