UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sparta w nowym sezonie jako AZS Vistula Warszawa

Sparta w nowym sezonie jako AZS Vistula Warszawa

Pierwsze decyzje zapadły! Ekipa Sparty Warszawa wystartuje w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet 2015/16 jako AZS Vistula Warszawa. W zespole zobaczymy znajome twarze.

Współpraca MUKS Sparta Warszawa i Akademii Finansów i Biznesu Vistula trwa od roku. W tym czasie zawodniczki stołecznego klubu rozgrywały swoje mecze w hali AFiB Vistula, dodatkowo reprezentując uczelnię w rozgrywkach akademickich. Teraz włodarze obu podmiotów podjęli decyzję o zacieśnieniu współpracy.

– Cieszymy się, że nasza współpraca będzie jeszcze bliższa – powiedział łączący funkcje kierownika Sparty i AZS Vistula Maciej SzewczykDotychczas układała się ona znakomicie. Wierzymy, że wspólnymi siłami zbudujemy zespół, który już za rok powróci na pierwszoligowe parkiety.

W zespole nie zabraknie znajomych twarzy. Poprowadzi go trener Maciej Kosmol, któremu od lipca będzie asystować dotychczasowy trener młodzieży Sparty Dawid Michor. Do klubu wrócą grające ostatnio w innych ekipach, ale studiujące na Vistuli zawodniczki: Joanna Pogorzelska (Wisła Warszawa) i Angelika Bulbak (Nike Węgrów). Niewykluczony jest również powrót do gry rozgrywającej Karoliny Michor, która po powrocie z urlopu macierzyńskiego doskonale prezentuje się w zmaganiach akademickich. Więcej informacji już niebawem!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.