UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Sparta w nowym sezonie jako AZS Vistula Warszawa

Sparta w nowym sezonie jako AZS Vistula Warszawa

Pierwsze decyzje zapadły! Ekipa Sparty Warszawa wystartuje w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet 2015/16 jako AZS Vistula Warszawa. W zespole zobaczymy znajome twarze.

Współpraca MUKS Sparta Warszawa i Akademii Finansów i Biznesu Vistula trwa od roku. W tym czasie zawodniczki stołecznego klubu rozgrywały swoje mecze w hali AFiB Vistula, dodatkowo reprezentując uczelnię w rozgrywkach akademickich. Teraz włodarze obu podmiotów podjęli decyzję o zacieśnieniu współpracy.

– Cieszymy się, że nasza współpraca będzie jeszcze bliższa – powiedział łączący funkcje kierownika Sparty i AZS Vistula Maciej SzewczykDotychczas układała się ona znakomicie. Wierzymy, że wspólnymi siłami zbudujemy zespół, który już za rok powróci na pierwszoligowe parkiety.

W zespole nie zabraknie znajomych twarzy. Poprowadzi go trener Maciej Kosmol, któremu od lipca będzie asystować dotychczasowy trener młodzieży Sparty Dawid Michor. Do klubu wrócą grające ostatnio w innych ekipach, ale studiujące na Vistuli zawodniczki: Joanna Pogorzelska (Wisła Warszawa) i Angelika Bulbak (Nike Węgrów). Niewykluczony jest również powrót do gry rozgrywającej Karoliny Michor, która po powrocie z urlopu macierzyńskiego doskonale prezentuje się w zmaganiach akademickich. Więcej informacji już niebawem!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.