UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Sobota akademicka” w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie

„Sobota akademicka” w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie

Początek: sob., 09 mar 2019, 09:00

5 października 2019 r. Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie zaprasza zagranicznych studentów do wzięcia udziału w wydarzeniu „Sobota Akademicka”, które odbędzie się w Wydziale Spraw Cudzoziemców.

5 października 2019 r. Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie zaprasza zagranicznych studentów do wzięcia udziału w wydarzeniu „Sobota Akademicka”, które odbędzie się w Wydziale Spraw Cudzoziemców.

„Sobota Akademicka” jest skierowana do wszystkich cudzoziemców podejmujących lub kontynuujących studia na terytorium Polski zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Złożenie wniosku będzie możliwe po wcześniejszym zarejestrowaniu się na wizytę za pośrednictwem kalendarza internetowego, który jest udostępniony na stronie internetowej Urzędu.

Link do rejestracji: https://kolejka-wsc.mazowieckie.pl/rezerwacje/pol/login.

Uwaga! Limit miejsc jest ograniczony liczbą stanowisk przyjmowania wniosków.

Gdy otrzymasz informację o terminie wizyty, skompletuj wymagane dokumenty i staw się na wskazanym stanowisku w Urzędzie Wojewódzkim 10 minut przed wyznaczonym czasem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/aktualnosci.

Złóż kompletny wniosek o zezwolenie na pobyt czasowy na umówionej wizycie 5 października 2019 r.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.