UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Silent Disco Vistula World Opener

Silent Disco Vistula World Opener

Początek: śr., 04 lip 2018, 16:00

Silent Disco Vistula World Opener. Zapraszamy!!!

To będzie unikalne doświadczenie z gwarancją wyjątkowych doznań. Łączymy wielką zabawę i Dzień Otwarty. Zapraszamy na najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce – mamy studentów z 83 krajów. Odkryjemy przed Wami nowe, fantastyczne światy:

?World of Music – Silent Disco

W świat muzyki przeniosą Was znakomici DJ’je: DVJ Rocco, DJ YouRi oraz Dj Sin. Poczujecie rytmy największych imprez świata : elektro, hip-hop i latino. Będziemy bawić się razem, ale każdy z Was będzie mógł wybrać muzykę, którą najbardziej lubi. Zagwarantuje to 400 bezprzewodowych słuchawek, które dostaną uczestnicy imprezy. Nikt już nie będzie miał wymówki, że chętnie by potańczył, ale nie do tej muzyki. Cały kampus Uczelni Vistula zamieni się w taneczny parkiet.

?World of Taste
W świat kulinarnych niespodzianek przeniosą Was nasze food trucki. Będziecie mogli kupić dania z różnych zakątków globu. Poczujcie nieznane smaki i zapachy.

?World of Success
Między zabawą a odkrywaniem nowych smaków będziecie mogli sprawdzić swoje zdolności i predyspozycje. Biuro Karier Vistuli przygotowało unikatowy test kompetencji zawodowych. Poznacie naszą ofertę studiów dziennych, zaocznych, podyplomowych, online, w języku polskim i angielskim oraz sprawdzicie warunki rekrutacji.

❗Osoby z opaską uczestnika imprezy, które podejmą studia na Vistuli, otrzymają jednorazowo 100 zł zniżki na czesne.

Wstęp jest bezpłatny.

?Zapraszamy 4 lipca 2018, godz. 16.00 – 20.00
Kampus Grupy Uczelni Vistula
ul. Stokłosy 3 (przy stacji Metra Stokłosy)

Zabierzcie swoich przyjaciół i znajomych!

https://www.facebook.com/events/2043538762576960/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.