UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Silent Disco Vistula World Opener

Silent Disco Vistula World Opener

Początek: śr., 04 lip 2018, 16:00

Silent Disco Vistula World Opener. Zapraszamy!!!

To będzie unikalne doświadczenie z gwarancją wyjątkowych doznań. Łączymy wielką zabawę i Dzień Otwarty. Zapraszamy na najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce – mamy studentów z 83 krajów. Odkryjemy przed Wami nowe, fantastyczne światy:

?World of Music – Silent Disco

W świat muzyki przeniosą Was znakomici DJ’je: DVJ Rocco, DJ YouRi oraz Dj Sin. Poczujecie rytmy największych imprez świata : elektro, hip-hop i latino. Będziemy bawić się razem, ale każdy z Was będzie mógł wybrać muzykę, którą najbardziej lubi. Zagwarantuje to 400 bezprzewodowych słuchawek, które dostaną uczestnicy imprezy. Nikt już nie będzie miał wymówki, że chętnie by potańczył, ale nie do tej muzyki. Cały kampus Uczelni Vistula zamieni się w taneczny parkiet.

?World of Taste
W świat kulinarnych niespodzianek przeniosą Was nasze food trucki. Będziecie mogli kupić dania z różnych zakątków globu. Poczujcie nieznane smaki i zapachy.

?World of Success
Między zabawą a odkrywaniem nowych smaków będziecie mogli sprawdzić swoje zdolności i predyspozycje. Biuro Karier Vistuli przygotowało unikatowy test kompetencji zawodowych. Poznacie naszą ofertę studiów dziennych, zaocznych, podyplomowych, online, w języku polskim i angielskim oraz sprawdzicie warunki rekrutacji.

❗Osoby z opaską uczestnika imprezy, które podejmą studia na Vistuli, otrzymają jednorazowo 100 zł zniżki na czesne.

Wstęp jest bezpłatny.

?Zapraszamy 4 lipca 2018, godz. 16.00 – 20.00
Kampus Grupy Uczelni Vistula
ul. Stokłosy 3 (przy stacji Metra Stokłosy)

Zabierzcie swoich przyjaciół i znajomych!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej