UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Siatkarki Vistuli kolejny raz mistrzyniami Warszawy

Siatkarki Vistuli kolejny raz mistrzyniami Warszawy

Zdjęcie siatkarek Vistuli

Siatkarki Vistuli potwierdziły, że są nie tylko solidną drużyną, ale prawdziwymi mistrzyniami.

Po raz kolejny podbiły serca kibiców. Zdobywając tytuł najlepszej drużyny w Warszawie i województwie mazowieckim, zawodniczki Vistuli pokazały, że są nie do pokonania na lokalnej arenie.

To był kolejny kamień milowy w historii klubu. Od samego początku rozgrywek Akademickich Mistrzostw Warszawy, siatkarki Vistuli dominowały na boiskach stołecznych hal. Wygrały wszystkie mecze, nie pozostawiając złudzeń co do swojej siły i determinacji.

Prawdziwe wyzwanie czekało jednak naszą drużynę w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski, które odbywały się w dniach 25-28 kwietnia w Olsztynie. Zawodniczki Vistuli musiały zmierzyć się z najbardziej utytułowanymi zespołami z całego kraju i potwierdziły swój wysoki poziom sportowy, zajmując drugie miejsce i zapewniając sobie udział w finale Akademickich Mistrzostw Polski.

Ten sukces to owoc ciężkiej pracy całego zespołu. Nie bez znaczenia ma także wsparcie oddanych kibiców, którzy dopingowali drużynę podczas każdego meczu.

Gratulujemy siatkarkom Vistuli kolejnego wspaniałego sezonu i życzymy powodzenia w finałowych zmaganiach!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.