UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasze siatkarki w finale Akademickich Mistrzostw Polski!

Nasze siatkarki w finale Akademickich Mistrzostw Polski!

siatkarki, grupa, mecz, sala

Siatkarki AZS Vistula wywalczyły awans do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski!

Za nami turniej półfinałowy. W Łodzi podopieczne trener Jolanty Studziennej awansowały do czołowej szesnastki akademickich zespołów w Polsce. W pokonanym polu zostawiły między innymi reprezentacje Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej. Finały odbędą się w Poznaniu w dniach 27-29 kwietnia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu dziewczyn w Łodzi – powiedział prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Pomimo osłabienia kadrowego wynikającego z kontuzji ważnej zawodniczki pokazały, że studentki AFiB Vistula to dziewuchy z charakterem – dodał ze śmiechem.

„Vistulanki” doskonale radzą sobie też na lokalnym podwórku. Plasują się na drugim miejscu w lidze i pewnym krokiem zmierzają po kolejny medal Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza.

Jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finały!!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.