UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Nasze siatkarki w finale Akademickich Mistrzostw Polski!

Nasze siatkarki w finale Akademickich Mistrzostw Polski!

siatkarki, grupa, mecz, sala

Siatkarki AZS Vistula wywalczyły awans do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski!

Za nami turniej półfinałowy. W Łodzi podopieczne trener Jolanty Studziennej awansowały do czołowej szesnastki akademickich zespołów w Polsce. W pokonanym polu zostawiły między innymi reprezentacje Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej. Finały odbędą się w Poznaniu w dniach 27-29 kwietnia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu dziewczyn w Łodzi – powiedział prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Pomimo osłabienia kadrowego wynikającego z kontuzji ważnej zawodniczki pokazały, że studentki AFiB Vistula to dziewuchy z charakterem – dodał ze śmiechem.

„Vistulanki” doskonale radzą sobie też na lokalnym podwórku. Plasują się na drugim miejscu w lidze i pewnym krokiem zmierzają po kolejny medal Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza.

Jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finały!!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej