UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seria trwa! Siatkarki Vistuli znów wygrały Varsoviadę!

Seria trwa! Siatkarki Vistuli znów wygrały Varsoviadę!

siatkarki, sportowcy, hala, grupa, kobiety

Siatkarki studiujące na pierwszym roku na naszej uczelni przedłużyły doskonałą passę i, podobnie jak pięć roczników przed nimi, sięgnęły po złoty medal Varsoviady!

Tu nie może być mowy o przypadku: od 2014 roku AZS Vistula dominuje w tradycyjnie rozgrywanym w dniu Święta Niepodległości turnieju. Sześć złotych medali wywalczonych w sześciu kolejnych sezonach to bezprecedensowy rekord tych prestiżowych zmagań.

W tym roku nasze młode siatkarki pokonały w fazie grupowej reprezentantki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. W półfinale ograły Uniwersytet Warszawski, by w starciu o medal po raz drugi spotkać się z AWF-em.

Finałowy pojedynek był prawdziwym pokazem sił „Vistulanek”. W pierwszym secie wręcz rozgromiły rywalki, wygrywając 15:2. Druga partia również padła łupem naszych dziewcząt, tym razem do 6. Takie wyniki studentek pierwszego roku doskonale rokują przed występami reprezentacji naszej uczelni, która w tym roku przystępuje do rywalizacji jako obrońca tytułu Akademickiego Mistrza Polski uczelni niepublicznych. W pierwszym meczu sezonu podopieczne trener Jolanty Studziennej pokonały ekipę UKSW 3:0.

Fot. Marcin Selerski

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.