UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium „Rozwój rynku samochodów osobowych w Polsce oraz jego segmentacja w latach 2000-2016”

Seminarium „Rozwój rynku samochodów osobowych w Polsce oraz jego segmentacja w latach 2000-2016”

car park
Początek: pon., 04 mar 2019, 13:15

Instytut Badań Ekonomicznych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na seminarium z udziałem mgr. inż. Jarosława Bodzionego, który wygłosi wprowadzenie do dyskusji na temat: „Rozwój rynku samochodów osobowych w Polsce oraz jego segmentacja w latach 2000-2016”.

Prelegent chciałby otworzyć w AFiB Vistula przewód doktorski i przygotować na powyższy temat rozprawę.

Podczas seminarium autor przedstawi charakterystykę rynku branżowego samochodów osobowych w Polsce w latach 2000-2016 oraz określi tendencje jego rozwoju. Prelegent wskaże czynniki determinujące rozwój rynku samochodowego w przeszłości oraz uwarunkowania i możliwe kierunki rozwoju i transformacji polskiego rynku samochodów osobowych w najbliższych latach.

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

4 marca 2019 r., o godz. 13:15, Sala Senatu

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.