UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium naukowe poświęcone relacjom rosyjsko-amerykańskim

Seminarium naukowe poświęcone relacjom rosyjsko-amerykańskim

Początek: wt., 20 mar 2018, 10:00

Czy Władimir Putin dzisiaj zagłosowałby na Donalda Trumpa? Jaki cel miały władze w Rosji popierając kandydaturę amerykańskiego miliardera na prezydenta USA? Wszystkich zainteresowanych rosyjsko-amerykańskimi relacjami zachęcamy do udziału w seminarium naukowym Instytutu Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula „Relacje rosyjsko-amerykańskie. Czy dziś Władimir Putin głosowałby na Donalda Trumpa?”.

Wykład i dyskusję poprowadzi dr hab. Agnieszka Legucka, prof. AFiB Vistula, specjalista ds. nauk o bezpieczeństwie, analityk Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM) w zakresie polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Prof. Legucka interesuje się również europejską polityką wschodnią, relacjami Unii Europejskiej z Ukrainą i krajami Kaukazu Południowego. Jest autorką wielu publikacji z zakresu stosunków międzynarodowych i problemów bezpieczeństwa obszaru b. ZSRR.

Zapraszamy we wtorek 20 marca o godz. 10:00 do sali 21 (sala senatu).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.