UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium „Idea i przesłanki ustanowienia PSG w Polsce”

Seminarium „Idea i przesłanki ustanowienia PSG w Polsce”

Początek: czw., 30 lip 2020, 10:00
Koniec: czw., 30 lip 2020, 15:00

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie oraz Federacja Powszechny Samorząd Gospodarczy MSP zapraszają polskich przedsiębiorców na Seminarium pt. „Idea i przesłanki ustanowienia Powszechnego Samorządu Gospodarczego w Polsce.”

Seminarium odbędzie się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, ul. Stokłosy 3, w czwartek 30 lipca 2020 r., w godz. 10.00 – 15.00, w auli 4.

Celem Seminarium jest wypracowanie i uzgodnienie stanowiska polskich przedsiębiorców wobec:

  1. Przywrócenia w Polsce Powszechnego Samorządu Gospodarczego jako instytucji prawa publicznego oraz określenie preferowanego modelu tego samorządu.
  2. Sposobu rozdziału i kontroli dystrybucji środków finansowych z Unii Europejskiej przeznaczonych dla polskich przedsiębiorców w ramach ratowania gospodarki europejskiej przed negatywnymi skutkami pandemii wywołanej koronawirusem.

W przypadku zainteresowania udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który pozwoli przesłać Państwu numer rachunku bankowego. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł (z 8% VAT).

Formularz zgłoszeniowy

Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie otrzymają Państwo zaproszenie wraz ze szczegółową informacją dotyczącą organizacji i programu Seminarium.

Termin zgłoszeń oraz wpłat mija 23 lipca 2020r.

Seminarium odbędzie się w języku polskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

30 lipca 2020 r., w godz. 10.00 – 15.00, aula 4

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.