UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium europosła dr. Czesława Siekierskiego

Seminarium europosła dr. Czesława Siekierskiego

Początek: sob., 18 mar 2017, 10:00
Koniec: sob., 18 mar 2017, 11:30

Zapraszamy na seminarium „Unia Europejska na przełomie 2016/2017. Międzynarodowe uwarunkowania bezpieczeństwa żywności i rozwoju rolnictwa.” dr. Czesława Siekierskiego. Autor jest doktorem nauk ekonomiczno-rolniczych, nauczycielem akademickim, autorem wielu publikacji naukowych         i popularnonaukowych, który miał ogromny udział w przygotowaniu polskiej wsi   i rolnictwa do integracji z Unią Europejską. Jest też twórcą i szefem think tanku PSL Instytutu Politycznego im. Macieja Rataja. W latach 1997-2014 był posłem na Sejm RP. Od 2004 r. jest posłem do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie z dr. Siekierskim jest jest elementem cyklicznych seminariów naukowych z udziałem Europdeputowanych różnych opcji, organizowanych przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Do tej pory w spotkaniach z tego cyklu brali udział min. prof. dr hab. Danuta Huebner, prof. dr hab. Bogusław Liberadzki, Ryszard Czarnecki, Jarosław Kalinowski, Januszem Zemke, Adam Szejnfeld i Kazimierz Michał Ujazdowski.       

18.03.2017 r., godz. 10:00, sala 21 w Kampusie Grupy Uczelni Vistula 

Zapraszamy!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.