UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Seminarium “Academic Writing Skills”

Seminarium “Academic Writing Skills”

Początek: pt., 10 lis 2017, 13:30

Dowiedz się jak napisać pracę dyplomową, naucz się poprawnie tworzyć artykuły i poznaj techniki pisania. Vistula Mentoring zaprasza wszystkich studentów Grupy Uczelni Vistula na seminarium „Academic Writing Skills”, którego celem jest rozwijanie umiejętności pisania i tworzenia treści. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Zapraszamy w piątek w godz. 13:30-16:30 do auli 4. Wymagana REJESTRACJA. Uwaga, liczba miejsc ograniczona, a członkowie Vistula Mentoring mają pierwszeństwo.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej