DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ścieżki Kariery spotkanie z dyrektorem ds.Relacji i Partnerstwa

Ścieżki Kariery spotkanie z dyrektorem ds.Relacji i Partnerstwa

Początek: pon., 21 mar 2016, 14:00
Koniec: pon., 21 mar 2016, 15:00

27 listopada br. w naszej uczelni odbędzie się Turniej Piłki Nożnej. Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju powinny dokona

Biuro Karier zaprasza studentów na spotkanie z panem Fabrice Tessier, Dyrektorem ds. Relacji i Partnerstwa w zakresie edukacji  na temat ścieżek kariery dostępnych w Accorhotels. Podczas spotkania między innymi zostaną przedstawione oferty praktyk i staży w Centralnej i Wschodniej Europie, a także w innych regionach. Oferta skierowana zwłaszcza do studentów ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim.

Po prezentacji P. Fabrice chce poświęcić czas na indywidualne spotkania ze studentami zainteresowanymi zagranicznymi praktykami i stażami oraz przeprowadzenie z nimi wstępnych rozmów rekrutacyjnych.

Zapraszamy  21 marca (poniedziałek) o godz. 14.00,  Aula 2 B

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.