UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ścieżki Kariery spotkanie z dyrektorem ds.Relacji i Partnerstwa

Ścieżki Kariery spotkanie z dyrektorem ds.Relacji i Partnerstwa

Początek: pon., 21 mar 2016, 14:00
Koniec: pon., 21 mar 2016, 15:00

27 listopada br. w naszej uczelni odbędzie się Turniej Piłki Nożnej. Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju powinny dokona

Biuro Karier zaprasza studentów na spotkanie z panem Fabrice Tessier, Dyrektorem ds. Relacji i Partnerstwa w zakresie edukacji  na temat ścieżek kariery dostępnych w Accorhotels. Podczas spotkania między innymi zostaną przedstawione oferty praktyk i staży w Centralnej i Wschodniej Europie, a także w innych regionach. Oferta skierowana zwłaszcza do studentów ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim.

Po prezentacji P. Fabrice chce poświęcić czas na indywidualne spotkania ze studentami zainteresowanymi zagranicznymi praktykami i stażami oraz przeprowadzenie z nimi wstępnych rozmów rekrutacyjnych.

Zapraszamy  21 marca (poniedziałek) o godz. 14.00,  Aula 2 B

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.