DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Początek: czw., 15 wrz 2016, 09:00
Koniec: pt., 16 wrz 2016, 15:00

Vistula zaprasza na Salon Maturzystów Perspektywy 2016!

Jesteś świeżo upieczonym maturzystą? A może licealistą, który z egzaminem dojrzałości zmierzy się w nadchodzącym roku szkolnym? Zapraszamy Cię 15-16 września do gmachu Politechniki Warszawskiej na 10. Edycję Salonu Maturzystów Perspektywy 2016!

Salon Maturzysty to największe targi edukacyjne, organizowane przez magazyn Perspektywy. Podczas wydarzenia, wśród licznej grupy wystawców – szkół policealnych i wyższych, będzie też Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji! Będzie to dobra okazja, by porozmawiać ze studentami i pracownikami uczelni, uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie i poznać ofertę uczelni!

Będziemy czekać na Ciebie z konkursami, upominkami oraz prawdziwą atrakcją – stanowiskiem Virtual Reality! Osobiście przetestuj najgorętszy technologiczny trend i z pomocą specjalnych okularów przenieś się w zupełnie inną rzeczywistość!

Do zobaczenia 15 i 16 września w budynku Politechniki Warszawskiej (plac Politechniki 1, Warszawa). Przyjdź między godziną 9 a 15 i szukaj nas przy stoisku numer 20. Wstęp wolny!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.