Strona główna / News / Salon Maturzystów 2015

Salon Maturzystów 2015

Jakie kierunki studiów można wybrać w Vistuli, jakie przedmioty trzeba zdać na maturze, żeby dostać się na studia, czy oferujecie możliwość wyjazdów za granicę, kto u was wykłada? – to pytania najczęściej zadawane przez maturzystów podczas targów edukacyjnych Perspektywy (10-11.09.2015 r.). Na wszystkie odpowiadali studenci Grupy Uczelni Vistula.

Grupę Uczelni Vistula tworzą trzy uczelnie: warszawskie Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, a także wrocławska – Wyższa Szkoła Handlowa.

Zróżnicowana oferta studiów

Oferujemy całe spektrum kierunków studiów, od biznesowych (jak zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia i stosunki międzynarodowe), przez filologiczne ( turkologia, anglistyka, iberystyka), po grafikę, malarstwo, turystykę czy dietetykę. Dodatkową i unikatową ofertą Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest możliwość zdobycia prestiżowego dyplomu BA University of London, poświadczającego, że egzaminy przeprowadziła London School of Economics and Political Science. AFiBV jest jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje taką możliwość.

Osobom, które już posiadają dyplom, uczelnie GUV oferują kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych, programy MBA oraz EMBA, a także seminaria doktorskie z ekonomii.

Wszystkie uczelnie Grupy Uczelni Vistula oferują możliwość zrealizowania części studiów za granicą w ramach rozbudowanego programu współpracy międzynarodowej – Erasmus Plus. Na studentów czekają uniwersytety z 31 państw Europy, w tym np. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Portugalii, Malty.

Wybitni praktycy prowadzą zajęcia

Zajęcia w Grupie Uczelni Vistula prowadzą eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze, polityczne, społeczne i kulturalne naszego kraju. Wykładają u nas np. dr Marek Kulczycki (rektor AFiBV, b. prezes Deutsche Banku), prof. Krzysztof Rybiński (b. wiceprezes NBP), prof. Longin Pastusiak (b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO), prof. Andrzej Olechowski (b. minister finansów oraz spraw zagranicznych), prof. Wawrzyniec Konarski (wiceprzewodniczący Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim), Antoni Fałat (b. członek Rady Kultury przy Prezydencie RP), prof. Jolanta Żyśko (rektor SGTiR, członek Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem), dr Krzysztof Celuch (członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland).

Dziękujemy maturzystom za inspirujące spotkania i zapraszamy na studia. Rekrutację zaczynamy już w kwietniu.

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Bezpieczeństwo wewnętrzne Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47