UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rynek ubezpieczeń turystycznych

Rynek ubezpieczeń turystycznych

Początek: śr., 14 gru 2016, 15:00
Koniec: śr., 14 gru 2016, 17:00

Instytut Turystyki SGTiR serdecznie zaprasza na seminarium naukowe  Rynek ubezpieczeń turystycznych organizowane 14 grudnia br.,  w budynku Grupy Uczelni Vistula ul. Stokłosy 3 w Warszawie, w Sali Senatu (parter) w godzinach 15.00 – 17.00.

Uczestnicy seminarium będą mogli zapoznać się z pracami nad opisem i analizą rynku umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży prowadzonymi na Wydziale Turystyki i Rekreacji SGTiR, a także wziąć udział w dyskusji nad kierunkami i zakresem dalszych prac badawczych nad opracowaniem i wydaniem planowanej monografii Rynek umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży, której wydanie przewidujemy na koniec 2017 roku.

Dyskusja będzie poprzedzona krótkimi wystąpieniami na temat rynku umów gwarancyjnych i bankowych oraz ubezpieczeniowych dla biur podróży oraz aktualnej oferty ubezpieczeń turystycznych dla biur podróży.   

Mamy nadzieję, że Państwa udział w dyskusji na seminarium wzbogaci zarówno koncepcję jak i zawartość planowanej monografii.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.