UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ruszyła kolejna edycja programu stypendialnego KPMG

Ruszyła kolejna edycja programu stypendialnego KPMG

Program stypendialny KPMG to wparcie dla zdolnych studentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu finansowego po zakończeniu studiów i kontynuują ścieżkę kwalifikacji ACCA. Oprócz finansowania nauki w formie stypendium, KPMG oferuje również zatrudnienie na okres 18 miesięcy w dziale audytu w wybranym biurze KPMG w Polsce oraz zdobycie praktycznej wiedzy i pomoc w rozwijaniu kompetencji.

Aplikuj do programu, jeśli:

 • studiujesz na kierunku Finanse i Rachunkowość – ACCA,
 • jesteś studentem III roku studiów licencjackich, I lub II roku studiów magisterskich,
 • znasz j. angielski i j. polski na poziomie min. B2,
 • wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu,
 • jesteś gotowy/a rozpocząć pracę w KPMG po zakończeniu programu stypendialnego,
 • cechujesz się komunikatywnością, kreatywnością i umiejętnością analitycznego myślenia.

Co możesz zyskać, biorąc udział w programie?

 • stypendium – finansowanie kosztów nauki na okres 1 roku lub 2 lat studiów w wysokości czesnego,
 • ofertę gwarantowanego zatrudnienia w dziale audytu KPMG po zakończeniu programu na okres min. 18 miesięcy,
 • wsparcie w zdobywaniu wiedzy, nowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Etapy aplikowania do programu:

 1. Złóż wniosek o pozytywną rekomendację od Uczelni. Kompletny wniosek musi zostać dostarczony do Sekretariatu AFiB Vistula.
 2. Po uzyskaniu pozytywnej rekomendacji uczelni otrzymasz powiadomienie mailowe.
 3. Po rozpatrzeniu otrzymanych od uczelni wniosków o stypendium, kandydaci z największą liczbą punktów zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne w KPMG.

Jakie dokumenty będą potrzebne, aby aplikować do programu stypendialnego KPMG?

 • wniosek do Uczelni o wydanie pozytywnej rekomendacji,
 • wniosek o przyznanie stypendium oraz:
 • dokument potwierdzający uzyskanie średniej min. 4,2 w poprzednim roku akademickim oraz średniej ocen z 3 akredytowanych przedmiotów ACCA o największej liczbie punktów ECTS,
 • potwierdzenie znajomości j. polskiego na poziomie min. B2 (w przypadku obcokrajowców),
 • certyfikaty, zaświadczenia potwierdzające osiągnięcia naukowe, udział w konferencjach, dodatkową działalność na rzecz uczelni.

Poprawnie wypełnione wnioski wraz z niezbędnymi dokumentami należy złożyć w Sekretariacie Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB Vistula do 24 października 2022 r.!

Dowiedz się więcej na stronie https://generationkpmg.pl/programstypendialny

Zapraszamy do aplikowania

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.