UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ruszmy się! – żeby inni mogli się sprawnie poruszać.

Ruszmy się! – żeby inni mogli się sprawnie poruszać.

Początek: sob., 29 wrz 2018, 09:00

Zapraszamy 29 września 2018 roku na II edycję Biegu Erasmusa+ na PGE Narodowym.

Opłaty startowe wesprą podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – cała kwota zostanie przekazana na rzecz projektu WalkCamp, który pomaga osobom po amputacjach w nauce prawidłowego chodu.

Będzie to pierwszy bieg w całości rozgrywany na płycie stadionu. Do sztafetowych zmagań przystąpią 4-osobowe zespoły, również z zagranicy, które pokonają łącznie dystans około 8,5 km.

W organizację i zabezpieczenie imprezy zaangażowali się wolontariusze z wielu krajów. Do walki będą  zagrzewać bębny w rytmie samby batucady.

Przed I serią Biegu Erasmusa+ odbędą się biegi dziecięce, w różnych kategoriach wiekowych. Przez cały dzień będzie można skorzystać z zajęć dla najmłodszych, gier edukacyjnych i stanowiska informacyjnego programu Erasmus+ oraz wziąć udział w maratonie zumby. Zajęcia sportowe poprowadzą m.in. Marta Domachowska, Monika Pyrek, Zofia Klepacka, Andrzej Wrona, Artur Siódmiak.

Organizatorami  wydarzenia są:  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji na stronie http://erasmusplus.org.pl/bieg/

Do zobaczenia 29 września na PGE Narodowym!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.