UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rusza galeria sztuki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Rusza galeria sztuki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula rusza galeria sztuki, w której swoje prace będą prezentowali studenci Europejskiego Wydziału Sztuk. Pierwszą wystawę można oglądać już od poniedziałku 9 marca 2015 r.

Galeria – Strefa Wolnej Sztuki – będzie przyjaznym miejscem, w którym twórcy będą mogli zaprezentować swoje dzieła, nad którymi pracują przez cały rok w ramach zajęć. Będzie to także przestrzeń kreatywna – w artystycznej atmosferze studenci będą mogli zaczerpnąć inspirację dla własnych projektów, i tych artystycznych, i tych biznesowych, a także zrelaksować się.

Pierwszą ekspozycję stworzą:

1. Prace okresowe studentów architektury i urbanistyki z przedmiotu „planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne”,
  2. Prace okresowe studentów architektury i urbanistyki z przedmiotu „techniki artystyczne”,
  3. Prace studentów grafiki z przedmiotów „grafika artystyczna” i „ilustracja”,
  4. Prace studentów grafiki z przedmiotu „fotografia”,
  5. Wystawa zbiorowa klubu „foto-vistula” – temat „trzy kolory – szary”.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej