UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rozwijaj z nami swoje kompetencje. Nowy cykl webinarów przygotowany przez Dział Karier i Praktyk

Rozwijaj z nami swoje kompetencje. Nowy cykl webinarów przygotowany przez Dział Karier i Praktyk

Początek: pon., 16 lis 2020, 16:30
Koniec: czw., 03 gru 2020, 19:00

Za nami już kolejna edycja JOB DAY organizowana przez Dział Karier i Praktyk Uczelni Vistula. Choć tym razem targi pracy odbyły się w Internecie, studenci mieli możliwość uczestniczenia w wartościowych spotkaniach z rekruterami oraz przedstawicielami prestiżowych firm.

Na wydarzenie składała się także część szkoleniowa. Tym samym z powodzeniem rozpoczęliśmy cykl edukacyjny w formie webinarów skierowany do wszystkich studentów. Zapraszamy na potężną dawkę wiedzy, która będzie przydatna w dalszym kształceniu kompetencji miękkich oraz poszukiwaniu pracy w trudnych czasach. Rozwijaj z nami kompetencje!

Wszystkie webinary odbęda się po polsku i angielsku

Agenda: 

 • 16.11. – Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej
  Webinar odbędzie się w języku angielskim o godz. 16:30, w języku polskim o godz. 18:00.
 • 18.11. – Spotkanie z pracodawcą – firma Teleperformance
  Webinar odbędzie się 18 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00.
 • 26.11. – Kompetencje przyszłości
  Webinar odbędzie się w języku angielskim o godz. 16:30, w języku polskim o godz. 18:00.
 • 03.12. – Kompetencje międzykulturowe – czy są potrzebne na dzisiejszym rynku pracy?
  Webinar odbędzie się w języku angielskim o godz. 16:30, w języku polskim o godz. 18:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.