UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Reprezentacja uczelni Vistula w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza

Reprezentacja uczelni Vistula w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza

Początek: czw., 18 gru 2014, 15:00
Koniec: czw., 18 gru 2014, 16:00

Od listopada 2014 r. do stycznia 2015 r. będą trwały rozgrywki w piłce siatkowej kobiet w ramach Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Część meczów odbędzie się w hali sportowej Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Naszą uczelnię będzie reprezentowała bardzo silna ekipa złożona z zawodniczek klubów pierwszoligowych: Sparty Warszawa (partner uczelni – to właśnie Sparta koordynuje działalność drużyny AFiB Vistula) i Nike Węgrów, a także warszawskich ekip drugoligowych.

Reprezentacja naszej uczelni rozpocznie zmagania na poziomie drugiej ligi, w której będzie głównym faworytem do zwycięstwa. W przypadku prognozowanego zwycięstwa w rozgrywkach, dziewczyny z Vistuli zagrają w barażach, których stawką będzie awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski. Silny skład i ambicje zawodniczek i ich sztabu szkoleniowego sprawiają, iż również na etapie ogólnopolskim Vistula będzie rywalem, z którym każdy rywal musi się liczyć.

Akademickie Mistrzostwa Polski to najważniejszy akademicki turniej siatkarski w kraju. Uczestniczki reprezentujące czołowe drużyny to równocześnie zawodowe siatkarki – tak, jak ma to miejsce w przypadku naszej ekipy. W barwach Vistuli zagrają m.in. zawodniczki pierwszoligowe: Angelika Bulbak i Dominika Witowska (obie: Nike Węgrów), Izabela Cieśnik, Aleksandra Gancarz, Maja Pelczarska, Barbara Adamska czy Olena Bondar (wszystkie: Sparta Warszawa).

Prowadzona przez składających się na sztab szkoleniowy trenera Tomasza Kołodziejskiego i kierownika Macieja Szewczyka drużyna już trenuje. Zawodniczki są pełne optymizmu przed pierwszymi starciami ligowym.

Plan rozgrywek

2.12. 2014 r. (wtorek) – g. 21:00 – Vistula – APS – ul. Stokłosy 3

8.12 2014 r. (poniedziałek) – g. 18:15 – UW II – Vistula – ul. Banacha 2a

9.12 2014 r. (wtorek) – g. 21:00 – Vistula – UW II – Stokłosy 3

13.01.2015 r. (wtorek) – g. 21:00 – Vistula – WAT – ul. Stokłosy 3

15.01.2015 r. (czwartek) – g 19:30 – WAT – Vistula – ul. Kartezjusza

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.