DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prof. Żyśko nagrodzona za promocję Polski

Prof. Żyśko nagrodzona za promocję Polski

scena, prezenterzy, światła, LEDy, wystąpienie, zdjęcia

Dr hab., prof. Jolanta Żyśko nagrodzona za organizację międzynarodowych wydarzeń w Polsce i promocję naszego kraju. Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji została Honorową Ambasador Kongresów Polskich.

Prof. Żyśko doceniono za m.in. organizację European Association for Sport Management (EASM) w Warszawie w 2016 roku oraz przygotowania do Global Events Congress 2018. Nowych 17 ambasadorów wyróżniono podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków w Krakowie.
Program Ambasadorów Kongresów Polskich jest realizowany przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, i wspierany regionalnie w ramach działań lokalnych Klubów Ambasadora (Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Kraków). Jego celem jest promowanie Polski w świecie, jako miejsca do organizacji kongresów oraz udzielanie efektywnej pomocy w przyciąganiu takich imprez do naszego kraju przez Polaków działających w strukturach organizacji międzynarodowych, np. naukowców i profesjonalistów różnych branż. Aktualnie Polska ma 255 Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.