UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rektor Jolanta Żyśko Honorowym Ambasadorem Kongresów Polskich

Rektor Jolanta Żyśko Honorowym Ambasadorem Kongresów Polskich

Dr hab., prof. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, która należy do Grupy Uczelni Vistula, wraz z 16 innymi osobowościami, reprezentującymi zarówno środowisko naukowe, jak i biznesowe dołączyła do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich.

Program Ambasadorów Kongresów Polskich jest realizowany przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, i wspierany regionalnie w ramach działań lokalnych Klubów Ambasadora (Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Kraków). Jego celem jest promowanie Polski jako miejsca organizacji kongresów oraz udzielanie efektywnej pomocy w przyciąganiu takich imprez do naszego kraju przez Polaków działających w strukturach organizacji międzynarodowych, np. naukowców i profesjonalistów różnych branż.

Nowi Honorowi Ambasadorzy Kongresów Polskich zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 14 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków w Krakowie.

Aktualnie Polska ma 238 Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.