UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Rekrutacja 2014/2015

Rekrutacja 2014/2015

Przymierz się do swojego kierunku studiów

A co, gdybyś mógł już teraz sprawdzić, czy kierunek studiów Ci pasuje i czy wybrałeś odpowiedni dla siebie? Studenci Grupy Uczelni Vistula już to wiedzą. Zobacz, na jakie studia się zdecydowali.

Paula Czasak nastawiona na sukces

Ma za sobą licencjat na turystyce i rekreacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Teraz studiuje dalej, na ekonomii. Jednocześnie organizuje targi pracy dla studentów JobSpot. Próbuje także usprawnić współpracę biznesu i uczelni – zaangażowała się w badanie potrzeb pracodawców, realizowane w AFiBV, dotowane ze środków Unii Europejskiej. Wyniki tego projektu zostaną uzupełnione o badanie potrzeb studentów.

Karol Jurgielewicz marketer i grafik w jednym

Komputery to jego pasja. Wybór był więc oczywisty – informatyka. Współpracował z jedną z największych firm zajmujących się postprodukcją w Polsce.

Jako freelancer przygotowuje na zlecenia plakaty i prace w 3D. Jest członkiem uczelnianego samorządu studentów, gdzie odpowiada za organizację imprez studenckich. W przyszłości widzi siebie w agencji eventowej.

Olga Petranevskaya działa w międzynarodowym biznesie

Obecnie w AFiBV pisze doktorat w dziedzinie finansów i rachunkowości. Wcześniej studiowała tu stosunki międzynarodowe. Jest koordynatorką międzynarodowego projektu Globalizer – zagraniczni studenci.

W AFiBV na zamówienie firm analizują rynki krajów, z których sami pochodzą. Dzięki takiej ekspertyzie firmom łatwiej jest oszacować szansę dla swoich międzynarodowych przedsięwzięć.

Twoje kierunki na renomowanej uczelni

Paula, Karol i Olga już realizują swoje pasje w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Studia okazały się idealnie skrojone do ich potrzeb, oczekiwań i planów.

A Ty do jakiego kierunku się przymierzysz?

Zobacz naszą ofertę TUTAJ.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.