UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Reforma polskiego państwa

Reforma polskiego państwa

Czy administracja publiczna może działać efektywnie? Postulaty reformy polskiego państwa, oparte na rozwiązaniach z najbardziej rozwiniętych krajów przedstawił wykładowca AFiB VISTULA dr Stanisław Gasik.

W czwartek, 26 listopada w AFiB VISTULA odbyło się spotkanie dla przedstawicieli mediów i ekspertów. Dr Stanisław Gasik przedstawił wizję reformy państwa obejmującą takie zagadnienia, jak:

  • Weryfikowalne obietnice wyborcze
  • Kierunki rozwoju państwa: zarządzanie strategiczne
  • Projekty i programy: narzędzia rozwoju kraju
  • Regulacje dotyczące zakupów publicznych
  • Zarządzanie efektywnością w administracji
  • Rola kontroli państwowej

Dr Stanisław Gasik wspólnie z prof. dr hab. Wawrzyńcem Konarskim – w roli moderatora – zainicjowali debatę na temat możliwości wdrożenia reformy mechanizmów funkcjonowania państwa w kontekście aktualnej sytuacji w kraju.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.