UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Przygotuj się do matury z polskiego z ekspertem CKE

Przygotuj się do matury z polskiego z ekspertem CKE

Matura ustna z polskiego nie jest taka straszna jak ją malują. Jak się do niej przygotować? Wszystkiego dowiesz się podczas warsztatu 11 kwietnia 2015 r. w godz. 10.00-14.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Kinga Białek, współpracująca z Centralną Komisją Egzaminacyjną, podpowie Ci, jak przygotować się do odpowiedzi, jak odpowiadać na pytania i jak w 10 minut jak najlepiej zaprezentować wylosowany temat.

Oprócz posiadanej wiedzy ważne jest, aby dobrze ją przedstawić. Jednak jak to zrobić? Jak w stresie możesz opanować mowę ciała? Jak przemawiać? Podczas warsztatu poznasz najskuteczniejsze techniki autoprezentacji oraz zidentyfikujesz swoje mocne strony. Tę część spotkania poprowadzi Krzysztof Woźniak z Instytutu Mediów i Nauk Społecznych.

Brak wolnych miejsc

Warsztat odbędzie się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie,
ul. Stokłosy 3, stacja metra Stokłosy.

Dojedziesz do nas metrem. Nasza uczelnia znajduje się 150 m od stacji metra Stokłosy.

Możesz też dojechać samochodem.

Warsztat organizuje Akademia Finansów i Biznesu Vistula we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.