UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Przygotuj się do matury z polskiego z ekspertem CKE

Przygotuj się do matury z polskiego z ekspertem CKE

Matura ustna z polskiego nie jest taka straszna jak ją malują. Jak się do niej przygotować? Wszystkiego dowiesz się podczas warsztatu 11 kwietnia 2015 r. w godz. 10.00-14.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Kinga Białek, współpracująca z Centralną Komisją Egzaminacyjną, podpowie Ci, jak przygotować się do odpowiedzi, jak odpowiadać na pytania i jak w 10 minut jak najlepiej zaprezentować wylosowany temat.

Oprócz posiadanej wiedzy ważne jest, aby dobrze ją przedstawić. Jednak jak to zrobić? Jak w stresie możesz opanować mowę ciała? Jak przemawiać? Podczas warsztatu poznasz najskuteczniejsze techniki autoprezentacji oraz zidentyfikujesz swoje mocne strony. Tę część spotkania poprowadzi Krzysztof Woźniak z Instytutu Mediów i Nauk Społecznych.

Brak wolnych miejsc

Warsztat odbędzie się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie,
ul. Stokłosy 3, stacja metra Stokłosy.

Dojedziesz do nas metrem. Nasza uczelnia znajduje się 150 m od stacji metra Stokłosy.

Możesz też dojechać samochodem.

Warsztat organizuje Akademia Finansów i Biznesu Vistula we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej