DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Przemysł targowy kluczem do odbudowy gospodarki. Global Exhibition Day w Vistuli

Przemysł targowy kluczem do odbudowy gospodarki. Global Exhibition Day w Vistuli

Początek: śr., 03 cze 2020, 18:00

Każdego roku cała branża targowa wspólnie celebruje Global Exhibition Day. Świętujemy go również w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. W tym roku Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej „2B” zaprasza na wielkie wydarzenie na FB z udziałem wybitnych profesjonalistów z branży, by pokazać, że przemysł targowy nie stracił energii i jest kluczem do odbudowy gospodarki. Start 3 czerwca 2020 r. o godz. 18.

Bezpieczne eventy online

Organizatorzy wydarzenia ze Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej „2B” Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula chcą pokazać, że nawet w czasie pandemii eventy można organizować w bezpiecznych warunkach – online. Stawiają na poszerzanie wiedzy, interakcje z profesjonalistami z branży i stały rozwój. Internet daje przy tym gigantyczne możliwość. W projekty online może być zaangażowanych wiele wybitnych osobistości z branży spotkań z całego świata. Tak właśnie będzie podczas Global

Exhibition Day w Vistuli.

W ramach wydarzenia odbędą się następujące panele dyskusyjne:

 1. „Czy nowa rzeczywistość zmieni formułę targów?”, moderator: Magdalena Kondas – panel w jęz. polskim

          Paneliści:

 • Artur Ucher, Imagine Nation, Focus Media Group,
 • Elżbieta Roeske, Grupa MTP,
 • Wojciech Liszka, Z-Factor,
 • Ewa Woch, Targi w Krakowie,
 • Marcin Stolarz, PTWP, Event Center.
 1. „Exhibitions are key to rebuilding economy”, moderator: dr Krzysztof Celuch – panel w jęz. angielskim

Paneliści:

 • Danielle Cirami-Gillis, PRA Business Events,
 • Lenka Žlebková, Prague Congress Centre,
 • Julie Krüger, Freeman,
 • Rob Davidson, MICE Knowledge,
 • Beata Kozyra, Polish Chamber of Exhibition Industry.

Branża targowa wraca do życia

Global Exhibition Day w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jest okazją, by pokazać ogromny potencjał i wagę branży targowej. Każdego roku na całym świecie odbywają się dziesiątki tysięcy wystaw, które obsługują prawie 4,5 miliona wystawców i 260 milionów odwiedzających! W Polsce jest organizowanych ponad 200 wystaw rocznie z udziałem 27 tys. firm. To przemysł, który oferuje ekscytującą pracę, szczególnie dla młodych ludzi.

Branża już pracuje nad kompleksowymi koncepcjami dotyczącymi przywrócenia działalności, przy zastosowaniu najbardziej wyrafinowanych i inteligentnych systemów w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Wystawy i eventy motorem ożywienia gospodarki

To gałąź kluczowa dla odbudowy gospodarki kraju, ponieważ targi i eventy branżowe to:

 • najważniejsze narzędzia komunikacji biznesowej dla wszystkich sektorów gospodarki;
 • pozwalają wrócić do gry i kontynuować działalność gospodarczą;
 • dają możliwość bezpośredniego kontaktu, nawiązania kontaktów handlowych, zdobywania wiedzy, możliwość porównywania ofert rynkowych oraz szanse na poprawę innowacyjności i wzrost konkurencyjności;
 • są motorem ożywienia gospodarczego – pobudzą rynki.

Podczas Global Exhibition Day w Vistuli dowiesz się więcej o kierunkach rozwoju całej branży. Wydarzenie będzie także okazją do podsumowania roku akademickiego i osiągnięć Koła „2B”.

Dołącz do nas na FB link do rejestracji na wydarzenie:
https://app.evenea.pl/event/ged2020/

3 czerwca 2020 r., godz. 18.00

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.