UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prorektor SGTiH Vistula, dr hab. Krzysztof Celuch odznaczony medalem „Pro Masovia”

Prorektor SGTiH Vistula, dr hab. Krzysztof Celuch odznaczony medalem „Pro Masovia”

Prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, dr hab. Krzysztof Celuch został wyróżniony podczas gali XXIII edycji Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. Decyzją Kapituły otrzymał medal pamiątkowy „Pro Masovia”. 

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” został ustanowiony przez Sejmik Województwa Mazowieckiego 10 lipca 2006 r. To wyróżnienie dla osób fizycznych, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych czy instytucji państwowych, które wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

W tym roku w gronie osób docenionych przez Kapitułę znalazł się prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, dr. hab. Krzysztof Celuch, który już od 20-u lat z sukcesem działa w obszarze edukacji i przemysłu spotkań m.in. na terenie Mazowsza. 

Dr hab. Krzysztof Celuch przez lata był Pełnomocnikiem Rektora ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym SGTiH Vistula. Jest wybitnym praktykiem, trenerem, doradcą biznesowym i przedsiębiorcą. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży MICE. Bierze udział w wielu wydarzeniach na całym świecie, gdzie promuje Polskę, w tym również Mazowsze jako atrakcyjne miejsce dla turystyki biznesowej. Jest jedną z najbardziej wpływowych osobistości branży eventowej na świecie i laureatem wielu nagród i wyróżnień. 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.