DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prof. Kupczyk zbada rynek pracy we Wrocławiu

Prof. Kupczyk zbada rynek pracy we Wrocławiu

portret, twarz, osoba, komputery, naszyjnik

Projekt badawczy prof. Teresy Kupczyk z Akademii Finansów i Biznesu Vistula zwyciężył w konkursie na najlepsze partnerstwo naukowo-biznesowe we Wrocławiu, w ramach programu „MOZART”. Prof. Kupczyk we współpracy z firmą Otto Work Force Polska zbada problemy przedsiębiorstw z brakiem pracowników o określonych kompetencjach i ich stosunek do agencji pracy tymczasowej, w tym m.in doradztwa personalnego.
Realizacja tego rodzaju projektów daje naukowcom nie tylko możliwość wykorzystania nowo zdobytych doświadczeń podczas pracy w środowisku biznesowym, ale również podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych. „Mozart” to Miejski Program Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej. Działa od 2012 r i został uchwalony przez Radę Miejską Wrocławia.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.