UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prestiżowy dyplom University of London w Grupie Uczelni Vistula!

Prestiżowy dyplom University of London w Grupie Uczelni Vistula!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to jedyna uczelnia w Polsce, dzięki której można zdobyć dyplom prestiżowego University of London (UoL), w ramach London School of Econmics, jednej z najważniejszych szkół wyższych, specjalizujących się w ekonomii i naukach społecznych. Do wyboru są trzy kierunki na poziomie licencjackim: Ekonomia i Zarządzanie, Biznes i Zarządzanie oraz Bankowość i Finanse. Studia trwają 3 lata, zajęcia są prowadzone po angielsku, zgodnie z programem nauczania University of London i London School of Econmics. Wszystkie wykłady i ćwiczenia odbywają się w Warszawie, ale ich uczestnicy są pełnoprawnymi studentami UoL.

W ramach programu polscy studenci otrzymują wsparcie dydaktyczne, porady ekspertów oraz niezbędne materiały edukacyjne, za pomocą których łatwiej im będzie przygotować się do egzaminów UoL. Nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, opłacają jedynie czesne UoL.
Zajęcia w ramach UoL sprawnie można połączyć ze studiowaniem na innych kierunkach w Grupie Uczelni Vistula i poza nią. Program jest szczególnie polecany studentom kierunków z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-i-stopnia/studia-licencjackie/university-of-london/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.