UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prestiżowy dyplom University of London w Grupie Uczelni Vistula!

Prestiżowy dyplom University of London w Grupie Uczelni Vistula!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to jedyna uczelnia w Polsce, dzięki której można zdobyć dyplom prestiżowego University of London (UoL), w ramach London School of Econmics, jednej z najważniejszych szkół wyższych, specjalizujących się w ekonomii i naukach społecznych. Do wyboru są trzy kierunki na poziomie licencjackim: Ekonomia i Zarządzanie, Biznes i Zarządzanie oraz Bankowość i Finanse. Studia trwają 3 lata, zajęcia są prowadzone po angielsku, zgodnie z programem nauczania University of London i London School of Econmics. Wszystkie wykłady i ćwiczenia odbywają się w Warszawie, ale ich uczestnicy są pełnoprawnymi studentami UoL.

W ramach programu polscy studenci otrzymują wsparcie dydaktyczne, porady ekspertów oraz niezbędne materiały edukacyjne, za pomocą których łatwiej im będzie przygotować się do egzaminów UoL. Nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, opłacają jedynie czesne UoL.
Zajęcia w ramach UoL sprawnie można połączyć ze studiowaniem na innych kierunkach w Grupie Uczelni Vistula i poza nią. Program jest szczególnie polecany studentom kierunków z zakresu ekonomii, finansów i zarządzania.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-i-stopnia/studia-licencjackie/university-of-london/

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej