DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prestiżowe akredytacje ACCA już naszych rękach

Prestiżowe akredytacje ACCA już naszych rękach

nagroda, grupa, mężczyźni, statuetka

Obie uzyskane w ubiegłym roku akredytacje ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) zostały oficjalnie przekazane naszej uczelni. Dzięki nim absolwenci specjalności ACCA na kierunku Finanse i rachunkowość zdobędą tytuły międzynarodowej klasy specjalistów ds. VAT-u i podatków w księgowości przedsiębiorstw (accounting & VAT) oraz zarządzania finansami w przedsiębiorstwach (corporate financial management). To bardzo ułatwi im przyszłą karierę. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest jedną z zaledwie 14 uczelni w Polsce, które posiadają akredytacje ACCA.

– Wszyscy absolwenci finansów i rachunkowości AFiB Vistula z automatu mają zdane cztery z dziewięciu międzynarodowych egzaminów na poziomie podstawowym. W przypadku absolwentów specjalności ACCA – to aż sześć egzaminów. Na tym nie koniec, staramy się o kolejne akredytacje – mówi dr. hab. Mirosław Bojańczyk, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Absolwenci specjalizacji ACCA otrzymują dyplom ukończenia studiów wydany przez AFiB Vistula wraz z suplementem poświadczającym kompetencje na poziomie ACCA.
Naszym celem jest nie tylko przekazywanie studentom wysokiej jakości wiedzy, ale też przygotowanie ich do kariery zawodowej. Akredytacja ACCA wpisuje się w tę misję, jest bowiem jednym z najbardziej cenionych przez pracodawców dokumentów, poświadczających umiejętności w zakresie finansów i rachunkowości. Otwiera też drogę do awansu na kierownicze stanowiska – dodaje prof. Witold Orłowski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Jej posiadanie zwiększa szansę na awans na kierownicze stanowisko oraz sukces zawodowy. ACCA należy do największych i najważniejszych organizacji międzynarodowych certyfikujących specjalistów z tej dziedziny. Działa w 180 krajach i zrzesza ponad 450 tys. studentów.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.