UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Prace studentki Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji AFiB Vistula na wystawie Art Fresh Festival

Prace studentki Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji AFiB Vistula na wystawie Art Fresh Festival

W najbliższą niedzielę, 13 marca 2016 r. w Sheraton Warsaw Hotel, odbędzie się 7. edycja festiwalu sztuki Art Fresh Festival. Do grona 100 najwybitniejszych młodych artystów zakwalifikowała Iwona Sroczyńska – studentka Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji AFiB Vistula.

Artystka zaprezentuje prace wykonane w technice graficznej w litografii i monotypii tuszem, zainspirowane dziełami Witolda Gombrowicza „Ferdydurke”. Cykl „GĘBOLITO” przedstawia grę pozorów i uformowane „pozmieniane gęby”. Im bardziej wykrzywione, zdeformowane, tym bardziej cierpiące na brak autentyczności i wolności. Priorytetem poszukiwań artystki jest człowiek i wszystkie zjawiska towarzyszące istnieniu. Do tej pory prace Iwony Sroczyńskiej były prezentowane w Galerii „Młynek” w Warszawie, Galerii „Przy Bramie” w Lublinie czy w Domu Polonii w Pułtusku i Krakowie.

Celem Art Fresh Festival jest pomoc młodym polskim artystom w zaistnieniu na rynku sztuki. AFF jednoczy artystów z różnych środowisk; jest miejscem spotkania studentów uczelni artystycznych oraz twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny. AFF jest wspólnym przedsięwzięciem artystów, organizacji American Friends in Warsaw oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel. Każda kolejna edycja festiwalu wzbudza coraz większe zainteresowanie – w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 3000 osób.

Wystawa Art Fresh Festival odbędzie się 13 marca 2016, w godzinach 12:00 – 19:00, w Sheraton Warsaw Hotel, ul. Bolesława Prusa 2. Udział w AFF jest bezpłatny.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.