UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Poznaj swoje talenty. Zrób test Clifton Strengths Instytutu Gallupa

Poznaj swoje talenty. Zrób test Clifton Strengths Instytutu Gallupa

Początek: wt., 14 maj 2019, 16:13
Koniec: czw., 16 maj 2019, 16:30

Czy wiesz, w czym jesteś najlepszy? Czy znasz już swoje talenty? Najwyższy czas, abyś je odkrył.

Zrób test Clifton Strengths Instytutu Gallupa i zyskaj uznany na całym świecie certyfikat – całkowicie za darmo!

Weź udział w spotkaniu organizowanym przez Biuro Karier i zdobądź cenną wiedzę o swoich wrodzonych zdolnościach i ich efektywnym wykorzystaniu w życiu codziennym i zawodowym.

Wynikiem testu będzie twój indywidualny ranking 5-u najmocniejszych talentów. Wraz z nim otrzymasz szczegółowy raport, który ukierunkuje cię w pracy nad zmianą posiadanych predyspozycji w mocne strony!

Udział w wydarzeniu oraz certyfikat jest całkowicie bezpłatny dla studentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Ilość miejsc ograniczona!

Zarejestruj się już dziś na 14 maja TUTAJ (spotkanie prowadzone w jęz. polskim) lub na 16 maja TUTAJ (spotkanie prowadzone in English)

Zapraszamy

14 maja 2019 r., godz. 16:30-18:30, w sali 125 – po polsku

16 maja 2019 r., godz. 16:30-18:30, w sali 134 – in English

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.