UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Poznaj moc kompetencji – JobDay 2020, wirtualne targi pracy

Poznaj moc kompetencji – JobDay 2020, wirtualne targi pracy

JobDay 2020
Początek: czw., 15 paź 2020, 16:00
Koniec: czw., 22 paź 2020, 14:45

Ucz się, pracuj i rozwijaj się. Im wcześniej poznasz rynek pracy, tym lepiej. Pracując zyskasz nie tylko pieniądze. Zdobędziesz też doświadczenie i rozwiniesz kompetencje.

Uczelnie Vistula zapraszają na wirtualne targi pracy JobDay 2020. Główna odsłona wydarzenia odbędzie się 22 października w godzinach 11:00 – 16:00, ale poprzedzi ją seria pasjonujących webinarów w dniach 15, 19 i 21 października, które skutecznie przygotują was do rozmów z przedstawicielami firm.

Podczas JobDay nawiążecie kontakty z potencjalnymi pracodawcami. Będziecie mogli porozmawiać i zadać pytania, które was nurtują. Zyskacie niepowtarzalną szansę, by znaleźć pracę, staż lub praktyki. Dowiecie się o zmianach na rynku, poznanie techniki rekrutacyjne i wymagania stawiane aspirującym pracownikom.

JobDay w Uczelniach Vistula – to forum inspirujących i owocnych spotkań – wyjątkowa okazja zwłaszcza dla tych, którzy właśnie rozpoczynają studia.

Poprzednie edycje targów pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również tym razem liczymy na wysoką frekwencję.

Wydarzenie odbędzie się po polsku i angielsku.

Serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.