UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do Student Help Point!

Potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do Student Help Point!

Jesteś zagubiony w nowym środowisku? Masz pytania, ale nie wiesz, do kogo się zwrócić? Potrzebujesz wsparcia? Pomożemy ci. Student Help Point jest do twojej dyspozycji. Stanowisko mieści się na parterze, obok Recepcji.

W Student Help Point pomoc znajdą studenci obu szkół – Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Punkt powstał głównie z myślą o zagranicznych studentach, którzy dopiero rozpoczynają naukę, ale pomoc i wsparcie znajdzie w nim każdy.

W Punkcie otrzymasz praktyczne informacje dotyczące logistyki oraz funkcjonowania uczelni i jej systemów. Dowiesz się m.in.:

  • jak uzyskać dostęp do USOS-a i jak się w nim poruszać (jak sprawdzić plan, jak napisać podanie do Dziekana);
  • jak działa platforma Platon i jak z niej korzystać;
  • gdzie i do kogo zgłaszać się z określonymi sprawami (Dziekanat, Kwestura, Samorząd Studencki, Dział Karier i Praktyk, Erasmus+);
  • kiedy i gdzie przyjmuje lekarz i psycholog uczelni.

Konsultantami są nasi doświadczeni studenci, którzy mówią po polsku i po angielsku.

Student Help Point działa od poniedziałku do piątku, na parterze, obok Recepcji, w godzinach 9.00 – 17.00.

Nie błądź. Przyjdź i pytaj!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.