UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / POLSKA WOBEC ŁADÓW I PORZĄDKÓW EUROPEJSKICH

POLSKA WOBEC ŁADÓW I PORZĄDKÓW EUROPEJSKICH

W jakim stopniu bezpieczeństwo Polski zależało i zależy od sytuacji w Europie? Jakie porządki były szkodliwe, a jakie pozytywne dla polskich interesów?

Na między innymi te pytania odpowie podczas seminarium naukowego dr hab., prof. Jerzy M. Nowak, wykładowca AFiB Vistula, wiceprezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego (SEA) i dyplomata z 50-letnim doświadczeniem.

Wykład będzie prowadzony przekrojowo przez historyczne porządki europejskie: średniowieczny, dwa nowożytne – westfalski i wiedeński, trzy współczesne: wersalski, jałtańsko poczdamski (zimnowojenny), po-zimnowojenny i dzisiejszy – „nieład w ładzie”.

Zapraszamy we wtorek, 25 kwietnia o godz. 10:00 do sali 21. Wstęp wolny.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.