UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Polityka ograniczania bezrobocia przez jednostki samorządu terytorialnego w Polsce. Studium przypadku

Polityka ograniczania bezrobocia przez jednostki samorządu terytorialnego w Polsce. Studium przypadku

Początek: pon., 24 lut 2020, 14:00

Instytut Badań w dyscyplinie Ekonomia i Finanse Akademii Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na seminarium naukowe „Polityka ograniczania bezrobocia przez jednostki samorządu terytorialnego w Polsce. Studium przypadku”. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego 2020 r., o godz. 14:00, w sali 21 (sala Senatu).

Wprowadzenie do dyskusji wygłosi mgr Paweł Stępkowski, który przedstawi metody i sposoby ograniczania bezrobocia w Polsce przez jednostki samorządu terytorialnego, ze szczególnym uwzględnieniem roli powiatu w tym zakresie. Prelegent przygotowuje rozprawę doktorską na powyższy temat.

Seminarium odbędzie się w języku polskim.
Jest adresowane do pracowników AFiB Vistula i osób z zewnątrz.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych
24 lutego 2020 r. o godz. 14:00, w sali 21 (Sala Senatu).

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.