UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Podyplomówki nie tylko dla menedżerów – rekrutacja w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Podyplomówki nie tylko dla menedżerów – rekrutacja w Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Coaching managerski, zarządzanie procesami biznesowymi, ubezpieczenia zdrowotne czy doradztwo zawodowe – do końca lutego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie trwa rekrutacja na studia podyplomowe.

Dobry manager stawia na współpracę i relację partnerską z pracownikami. Wymaga, ale też wspiera ich. Ten styl zarządzania skutkuje wzrostem zaangażowania pracownika w wykonywane zadania i przyczynia się do lepszych efektów finansowych. Słuchacze studiów podyplomowych Coaching managerski dowiedzą się, jak stosować coachingowe zasady zarządzania w praktyce. Zdobędą też międzynarodowy dyplom i certyfikaty Approved Coach Specific Trainig Hours (ACTSH) oraz Continuing Coaching Education (CCE) w International Coach Federation.

Menedżerowie mogą również wybrać studia Menedżer procesów biznesowych. Słuchacze zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu wdrożenia zarządzania procesowego, analizy potrzeb klient czy zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedzą w organizacji procesowej.

Studia Menedżer transportu drogowego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zostały objęte patronatem Głównego Inspektora Transportu Drogowego. Ten kierunek to dawka wiedzy zakresu prawa, przepisów socjalnych, finansowych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i bezpieczeństwem drogowym, unijnych warunków dostępu do zawodu przewoźnika drogowego.

Brokerzy i multiagenci związani z pośrednictwem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych odnajdą się na kierunku Ubezpieczenia zdrowotne. Studia pomogą im zrozumieć specyfikę dobrowolnych ubezpieczeń zdrowia, w tym czynników sprawiających, że należy na nie patrzeć nieco inaczej, niż na inne ubezpieczenia gospodarcze. W trakcie nauki studenci nabędą wiedzę niezbędną do analizy dostępnych na rynku produktów, w szczególności pod kątem ich użyteczności dla ubezpieczającego i ubezpieczonego.

Studia podyplomowe Doradztwo zawodowe i zarządzanie talentami to propozycja dla tych, którzy chcieliby pomagać innym w osiągnieciu sukcesu zawodowego. Słuchacze dowiedzą się, jak pomóc klientowi: od przeprowadzenia diagnozy, przez plan działania po rozmowę kwalifikacyjną. Zdobędą uprawnienia doradcy zawodowego i specjalisty zarządzania talentami. Nauczyciele mogą dodatkowo zdobyć uprawnienia doradcy edukacyjnego zgodne z wymogami MENiS.

Rekrutacja trwa do końca lutego.

Więcej informacji:

mgr Dorota Cakar
tel: 22 45 72 363
tel. 506 091 148
mail: d.cakar@vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.