UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Płatne staże czekają!

Płatne staże czekają!

plakat, Unia Europejska, miasto, kobieta

Czas to pieniądz! Nie traćcie go – już teraz zarabiajcie i zdobywajcie doświadczenie. Poznajcie nasze najnowsze programy stażowe. Staże są płatne (18,50 brutto/h) i trwają 16 tygodni (540 godzin). Dodatkowo, uczestnikom opłacane są badania lekarskie i koszty komunikacji miejskiej (bilet ulgowy na 4 miesiące).

Studenci ostatnich semestrów Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunkach: Zarządzanie, Informatyka i Stosunki Międzynarodowe mogą uczestniczyć w takich stażach jak: „ITy odniesiesz sukces”, „Staże bez granic 2”, „Zarządzanie przyszłością” i „Turystyka na stażach”. W tym ostatnim mogą brać udział także studenci Dietetyki oraz Turystyki i rekreacji w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Atrakcyjne benefity czekają także na opiekunów stażystów w firmach.

Zgłaszać można się bezpośrednio w Biurze Karier (pokój 116/117) lub wysyłając e-mail na adresy:
„ITy odniesiesz sukces” it.intern@vistula.edu.pl
“Staże bez granic 2: ir.intern@vistula.edu.pl
“Zarządzanie przyszłością” m.intern@vistula.edu.pl
“Turystyka na stażach” t.intern@vistula.edu.pl

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Margaritą Kuliś, dyrektor Biura Karier i Praktyk pod numerem 22 45 72 334 lub adresem m.kulis@vistula.edu.pl.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.