UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Pierwszy Piknik Absolwentów Vistuli

Pierwszy Piknik Absolwentów Vistuli

Integracja, odnowione przyjaźnie i sieć biznesowych kontaktów – podczas pierwszego Pikniku Absolwentów w kampusie Grupy Uczelni Vistula oficjalnie zainaugurowano działalność Klubu Absolwentów Vistuli. Na pikniku bawiło się kilkudziesięciu byłych i obecnych studentów.

Klub Absolwentów Vistuli powstał po to, by wykorzystać potencjał i zintegrować jej byłych studentów z całego świata. Ma to się udać m.in. dzięki zagranicznym wyjazdom, szkoleniom i imprezom integracyjnym, jakie przygotowano dla nowej społeczności.

Podczas Pikniku – czyli pierwszego z serii spotkań, absolwenci nawiązywali kontakty na gruncie zawodowym i towarzyskim. Pomagały im w tym gry i konkursy integracyjne, muzyka oraz wspólne grillowanie w towarzystwie władz uczelni m.in. rektora prof. Witolda Orłowskiego oraz kanclerza dr. Zdzisława Rapackiego.

Bardzo cieszy mnie fakt, że członkowie Klubu Absolwentów Vistuli pochodzą z kilkunastu krajów świata, co znaczy, że wiedza o naszych Uczelniach będzie szeroko rozpowszechniana w różnych zakątkach świata. Chciałbym, aby do Klubu Absolwenta, a docelowo do Stowarzyszenia Absolwentów Vistuli, z czasem zapisali się wszyscy nasi byli studenci – mówił dr Zdzisław Rapacki, kanclerz Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Grupa Uczelni Vistula obchodzi w tym roku 25-lecie. Tylko w roku akademickim 2016/17 ukończyło ją 2 tysiące absolwentów. Od początku istnienia szkoły było to blisko 65 tys. osób pochodzących z 80 krajów. Wielu z nich zdecydowało się po studiach zostać w Polsce.

Pierwszy Piknik Absolwentów odbył się 1 lipca w kampusie Grupy. Klub Absolwentów zostanie docelowo przekształcony w samodzielne Stowarzyszenie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.