UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Pierwsze Białoruskie Forum Gospodarcze w Warszawie. Vistula honorowym patronem wydarzenia

Pierwsze Białoruskie Forum Gospodarcze w Warszawie. Vistula honorowym patronem wydarzenia

Belarusian Economic Forum, logo, żubr, bordowy

Potencjał białoruskiej gospodarki na tle innych gospodarek postsocjalistycznych oraz klimat inwestycyjny na Białorusi to wiodące tematy Pierwszego Białoruskiego Forum Gospodarczego w Warszawie, które odbędzie się 19 marca 2020 r. w godz. 11:30 – 18:00 w Szkole Głównej Handlowej. Organizatorem jest CASE Białoruś – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych Białoruś, warszawski think tank skupiający się wyłącznie na Białorusi.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula objęła to ważne wydarzenie honorowym patronatem.

Białoruskie Forum Gospodarcze ma być platformą wymiany poglądów na temat białoruskiej gospodarki i biznesu. Do dyskusji zostali zaproszeni wpływi ekonomiści i menedżerowie z Białorusi, Polski i regionu. Organizatorzy dążą do rozbudowy sieci kontaktów między Polską a Białorusią oraz do poprawy ich jakości, przyczyniając się do większej otwartości białoruskiej gospodarki, a tym samym wspierając transformację gospodarczą w tym kraju.

W programie konferencji jest wystąpienie Marka Dietla, CEO Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Artura Radziwiłła, dyrektora analizy ekonomicznej i polityki zagranicznej Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

W dyskusjach panelowych wezmą udział znani ekonomiści i przedstawiciele międzynarodowych instytucji finansowych. Swój udział w Forum potwierdzili m.in.: Dimitar Bogov, główny ekonomista na Europę Wschodnią i Kaukaz EBOiR, Nadeem Ilahi, starszy przedstawiciel regionalny na Europę Środkową, Wschodnią i Południowo-Wschodnią MFW, Jacek Chwedoruk, szef Rothschild & Co Polska oraz dr hab. Jacek Prokop, prorektor ds. stosunków międzynarodowych SGH.

Serdecznie zapraszamy

Wstęp wolny

19 marca 2020 r. w godz. 11:30 – 18:00

Szkoła Główna Handlowa, budynek C, aula I

Warszawa, Al. Niepodległości 128

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.