UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak osiągnąć wolność finansową – warsztat

Jak osiągnąć wolność finansową – warsztat

Czy zależy Ci na lepszych wynikach w pracy i w biznesie? Czy chcesz więcej zarabiać i poprawić swoją sytuację finansową? Czy chcesz być wolny finansowo, tak by pieniądze przestały być problemem, a stały się środkiem realizacji Twoich celów i aspiracji? Poznaj kilka prostych zasad skutecznego zarządzania własnymi finansami podczas warsztatu Jacka Murawskiego 26 lutego 2015 r. o godz. 18.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc.

We współczesnym świecie bardzo dużo czasu poświęcamy na pracę. Niektórzy są wręcz uzależnieni od zakupów. Piętrzą się wydatki, rosną kredyty. Reklamy zachęcają do kupowania coraz częściej coraz bardziej „niezbędnych” rzeczy lub usług. Łatwo wpaść w pułapkę wydawania, silnej chęci posiadania, pracy po godzinach.

Czy rzeczywiście musi być tak, że pieniądze lub ich brak wywołują stres i stanowią problem? Są powodem trosk i zmartwień? Odpowiedź jest prosta – NIE! Wcale nie musi tak być! Pieniądze mogą też kojarzyć się z przyjemnością ich zarabiania, posiadania i pomagania innym. I co najważniejsze – można się nauczyć, jak efektywnie zarabiać pieniądze, zarządzać nimi i z nimi „współpracować”.

– Twoja obecna sytuacja nie jest wynikiem przypadku czy zbiegu okoliczności, wynika z tego jakie masz przekonania, co umiesz i jak działasz. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za Swoje życie i za Swoją sytuację finansową. Niezależnie, czy zamierzasz podjąć pracę, czy pracujesz dla kogoś, czy prowadzisz biznes, sam jesteś odpowiedzialny za to, co osiągasz – przekonuje Jacek Murawski, autor warsztatu „Jak osiągnąć wolność finansową” (w ciągu swojej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm, prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula).

Podczas warsztatu dowiesz się :

  • czym jest wolność finansowa,
  • jakie są Twoje przekonania na temat pracy, biznesu i pieniędzy,
  • jakie masz cele w związku ze swoją pracą i biznesem,
  • jak budować wartość „swojej firmy” – swojej własnej marki,
  • jak wykorzystywać narzędzia coachingowe w budowie wartości swojej firmy,
  • jakie działania podjąć by poprawić swoją sytuację finansową i osiągnąć wolność finansową.

Warsztat „Jak osiągnąć wolność finansową” – 26 lutego (czwartek), godz. 18.00
Akademia Finansów i Biznesu Vistula, aula 1, ul. Stokłosy 3, Warszawa, Ursynów (stacja metro Ursynów). Wstęp wolny.
Aby zarezerwować miejsce, wystarczy wypełnić

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jacek Murawski – w ciągu ponad 20-letniej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm: był Wiceprezesem ds. Finansowych w PGNIG i PTK Centertel (Operator Sieci Orange), Dyrektorem Finansowym w Tchibo i Bantex, głównym księgowym w Polkomtelu i Polskich Książkach Telefonicznych. Ponadto był Prezesem Zarządu Wirtualnej Polski, a następnie Partnerem odpowiedzialnym za Inwestycje w MCI, giełdowym Funduszu Venture Capital. Ekspert w zakresie finansów, nie tylko przedsiębiorstw, ale również finansów osobistych. Jego misją jest uczenie o finansach i znaczeniu wolności finansowej dla realizacji swego potencjału, marzeń i aspiracji.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.