UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Orientation Day 2020. Poznaj swoją uczelnię

Orientation Day 2020. Poznaj swoją uczelnię

Początek: pt., 28 lut 2020, 10:00

Nowa szkoła,nowi ludzie, nowe procedury i nieznana przestrzeń.

Nie stresuj się! Miękko wylądujesz i szybko poczujesz się jak u siebie – bezpiecznie i komfortowo.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zapraszają wszystkich nowych studentów semestru letniego do wzięcia udziału w Orientation Day. Wydarzenie odbędzie się 28 lutego 2020 r. w auli 4, w godz. 10:00 – 14:00.

Uwaga! Wymagana jest rejestracja.

Podczas Orientation Day poznasz kulturę uczelni, miejsca i ludzi. Otrzymasz komplet informacji na temat najważniejszych biur i departamentów uczelni. Dowiesz się, z jakimi sprawami należy kierować się do Dziekanatu, jak znaleźć, z pomocą Biura Karier, pracę lub praktyki i jak zbadać kompetencje, co zrobić, żeby w ramach projektu Erasmus+ wyjechać za zagranicę oraz do kogo zwrócić się z wnioskiem o stypendium.

Orientation Day to okazja, by nawiązać relacje z pracownikami uczelni. Zdobędziesz informacje nt. wymagań, reguł prezentowania wyników prac i form ich dostarczania. Poznasz procedury i utarte ścieżki.

Uczelnie Vistula wspierają nowych studentów, tworząc dogodne warunki do nauki i rozwoju. Będziesz mógł realizować swoje ambicje i marzenia.

W programie:

9:00 – 9:50 – check-in

10:00 – 10:20 – wystąpienia Rektorów

10:30 – 10:45 – prezentacja Uczelni Vistula, Edip Senyurek

10:45 – 11:00 – prezentacja platformy Platon, Marta Kozak-Gołębiowska

11:00 – 11:35 – prezentacja Uczelni Vistula, Edip Senyurek

11:35 – 11:50 – prezentacja nt. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, Michał Jasiński

11:50 – 12:05 – prezentacja Centrum Języków Obcych, Ewa Currie

12:05 – 12.30 – przerwa kawowa

12:30 – 12:45 – prezentacja Biura Karier, Daria Wójcik

12:45 – 13:15 – prezentacja Uczelni Vistula, Edip Senyurek

13:15 – 13:45 – poczęstunek, kanapki i napoje

Serdecznie zapraszamy!

28 lutego 2020 r, w godz. 10:00 – 14:00, aula 4

Check-in w dniu wydarzenia w holu głównym w godz. 9:00 – 9:50

Rejestracja online do 25.02.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.