DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Organizacje turkusowe w dobie gospodarki 4.0

Organizacje turkusowe w dobie gospodarki 4.0

Początek: wt., 08 wrz 2020, 10:00
Koniec: wt., 08 wrz 2020, 12:00

W epoce gospodarki 4.0 nauka staje przed poważnymi zadaniami, które należy podjąć w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań mogących zapewnić organizacjom możliwość podołania wyzwaniom turbulentnego otoczenia.

Seminarium odbędzie się 8 września (wtorek), w godz. 10:00 – 12:00. 

Link do spotkania: 

W epoce gospodarki 4.0 nauka staje przed gigantycznymi wyzwaniami, które należy podjąć w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań mogących zapewnić organizacjom możliwość podołania wyzwaniom turbulentnego otoczenia. Epoka poprzemysłowa, epoka usług prowadzi do radykalnych zmian struktur organizacyjnych i zasad ich funkcjonowania. Wiedzie ku rozwiązaniom sprzyjającym innowacyjności, szybkości czy kreatywności. Pewnym punktem odniesienia w umiejscowieniu zakresu i kierunku tych zmian może być idea turkusowych organizacji.

Organizacje turkusowe to nowe podejście do zarządzania w warunkach zmienności. Ten nowatorski typ organizacji wyznacza nowy paradygmat organizacji samozarządzającej, gdzie głównym założeniem jest upodmiotowienie pracownika, który zyskuje poczucie znaczenia swojej roli w organizacji i ma wpływ na podejmowane decyzje.

W ramach Seminarium zostaną przedstawione wyniki międzynarodowych badań, których celem było wykazanie, czy współczesne przedsiębiorstwa przejawiają w swoich działaniach i zarządzaniu atrybuty organizacji turkusowych. Badania zostały przeprowadzone w 2020 roku przez zespół badawczy pod kierunkiem dr. hab. Agnieszki Rzepki z Politechniki Lubelskiej.

Prelegentami będą m.in.:

 • dr hab. Z. Olesiński – AFiB Vistula;
 • dr hab. A Rzepka – Politechnika Lubelska;
 • dr hab. J. Kotyński – AFiB Vistula;
 • dr hab. E. Jędrych – AFiB Vistula;
 • dr hab. J. Fazlagić – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu,
 • dr M Drozdowska – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
 • dr M. Szelągowski – Instytut Badań Systemowych PAN;
 • dr M. Kocot – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach;
 • dr A. Sabat – AFiB Vistula;
 • dr hab. M. Plebańska – AFiB Vistula;
 • dr J. Olędzka – AFiB Vistula;
 • dr P. Damski – AFiB Vistula;
 • dr I. Gruszka – Szkoła Handlowa we Wrocławiu,
 • dr A. Szymańska – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
 • dr A. Faron – Szkoła Handlowa we Wrocławiu;
 • dr K. Nowakowski – AFiB Vistula;
 • dr A. Wiśniewska – AFiB Vistula.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium. 

8 września 2020 r., w godz. 10:00–12:00 

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NmI1ZmExY2EtZGExZC00NmM1LTk4ODUtYzM3MDk2NGQ5NzY1%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22e8a52afe-6ea8-47f7-b275-783f7087b5fa%22%2c%22Oid%22%3a%2227ab14d8-cb83-498e-b572-0e83f2d8c9eb%22%7d 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.