UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Ogólnopolska Konferencja Naukowa AFiB Vistula „Wyzwania wzrostu polskiej gospodarki”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa AFiB Vistula „Wyzwania wzrostu polskiej gospodarki”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa AFiB Vistula „Wyzwania wzrostu polskiej gospodarki” jest ważnym akcentem obchodów jubileuszowych. Uczelnia świętuje właśnie trzydziestolecie pracy naukowej i dydaktycznej oraz działalności na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego. Konferencja odbędzie się 8 listopada o godz. 10, w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Konferencja umożliwi wymianę poglądów przedstawicielom nauk społecznych z całego kraju. Jej interdyscyplinarny charakter zostanie zapewniony dzięki współpracy z Instytutem Badań w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji oraz Instytutem Badań w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości. Celem jest pokazanie perspektywy dalszego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski i dokonanie porównań jej sytuacji z innymi krajami oraz przeanalizowanie mocnych i słabych stron zmian ustrojowo-systemowych zachodzących w naszym kraju.

W konferencji wezmą udział wybitni naukowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula, którzy prowadzą nowatorskie badania i mają ambicje, aby ich aktywność naukowa skupiała się na aktualnie zachodzących zjawiskach, odpowiadała na współczesne wyzwania i potrzeby społeczne oraz przekładała się na rzeczywistość. To uznani eksperci, którzy starają się, aby ich praca miała wpływ na praktyków biznesu – sugerują rozwiązania, wytyczają kierunki rozwoju i wskazują na zagrożenia. To oni budują pozycję i prestiż naszej uczelni. Od ich kwalifikacji zależy naukowy poziom, jakość kształcenia, ale także wizerunek Uczelni Vistula jako instytucji ważnej społecznie.

Wykorzystanie ich badań w praktyce daje wiele wymiernych korzyści. Wpływa na rozwój społeczny, szybsze tempo wzrostu PKB, wzrost innowacyjności, postęp technologiczny oraz rozwój przedsiębiorczości.

Ramowy Program Konferencji

9.30 – 10.00 – REJESTRACJA

10.00 – 10.15 – OTWARCIE KONFERENCJI

10.15 – 11.00 – WYKŁAD INAUGURACYJNY – prof. dr hab. Paweł Wojciechowski

„WYZWANIA WZROSTU POLSKIEJ GOSPODARKI”

11.00 – 13.00 – SESJA 1: EKONOMIA I FINANSE

13.00 – 14.00 – PRZERWA

14.00 – 15.30 – SESJA 2: RÓWNOLEGŁE PANELE

Panel A: Nauki o Polityce i Administracji – Temat panelu: „Transformacja państw Europy Środkowo-Wschodniej”

Panel B: Nauki o Zarządzaniu i Jakości – Temat panelu: „Zarządzanie organizacjami w dobie globalizacji i rewolucji technologicznej 4:0.”

15.30-16.00 – UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE OBRAD, SESJA PLENARNA

Informacji dodatkowych udziela Dział Nauki AFiB Vistula pod adresem: konferencja30lat@vistula.edu.pl, ew. tel. +48 22 45 72 401.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.