UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Odżywianie dla par – jak wprowadzić zdrowe nawyki w progi naszej kuchni

Odżywianie dla par – jak wprowadzić zdrowe nawyki w progi naszej kuchni

Początek: wt., 23 lut 2016, 17:00
Koniec: wt., 23 lut 2016, 19:00

23 lutego br. zapraszamy na seminarium z cyklu Żywienie a zdrowie, podczas którego  Mikołaj Choroszyński – dietetyk, powie nam  jak wprowadzić zdrowe nawyki w progi naszej kuchni – Odżywianie dla Par.

Termin: 23 luty 2016, godzina: 17:00 
Miejsce: Aula  nr 4

Mikołaj Choroszyński – absolwent SGTIR,  dietetyk do zadań specjalnych! Poprzez połączenie wieloletniej praktyki i wiedzy żywieniowo-dietetycznej oraz psychodietetyki, wie doskonale, że nawet najzdrowsza kuchnia jest nie do przyjęcia jeżeli jest nie smaczna. Co więcej diety z wykluczeniami i nietolerancjami, mogą być bardzo kolorową i ciekawą przygodą! Oprócz wywiadu żywieniowego w swojej praktyce na spotkaniu stosuje również dialog motywacyjny. Jako Gastro coach kształci swoich słuchaczy w sprawnym poruszaniu się po kuchni, przestrzegając jednocześnie zasad prawidłowego odżywiania. Jest właścicielem poradni dietetycznej Bdieta, prowadzi fanpage oraz blog, gdzie zamieszcza sprawdzone autorskie przepisy. Ponadto jest pasjonatem aktywności fizycznej i podróży, a opowiadając o nich potrafi zarazić słuchaczy.
Specjalizuje się w dietach oczyszczających, odchudzających dla mężczyzn jaki i kobiet w różnym wieku, dietach niskowęglowodanowych, dietach osób aktywnych fizycznie nastawionych na redukcję lub przyrost masy, dietach wspomagającej leczenie depresji i wahań nastrojów, dietach zbilansowanych- codziennych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.