UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak odliczać VAT od samochodów i paliw

Jak odliczać VAT od samochodów i paliw

7 maja o godz 16:45 w sali 114 odbędzie się spotkanie Koła Młodego Księgowego. Poprowadzi je mgr Monika Różycka. Spotkanie zostanie poświęcone tematyce: „Odliczenie VAT od samochodów i paliw 2014 – zmiana ustawy o VAT”

Koło Księgowego powstało z myślą o młodych ludziach, którzy wiążą swoją pracę zawodową z księgowością. Jest to organizacja studencka utworzona w AFiB VISTULA w Warszawie przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział okręgowy w Warszawie, która zrzesza młodych i ambitnych ludzi, dla których studia to coś więcej niż tylko czas spędzony na uczelni.

Członkowie koła biorą udział w konferencjach naukowych, odczytach i szkoleniach organizowanych przez SKwP, seminariach i innych przedsięwzięciach badawczych związanych z tematyką ekonomiczną. Opiekunowie Koła (mgr KatarzynaOrzechowska, mgr Monika Różycka) chcą nauczyć Studentów, jak poruszać się w tematyce związanej z rachunkowością. Chcą również zapoznać przyszłych księgowych ze środowiskiem zrzeszonym w SKwP. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest największą i najbardziej prestiżową placówką szkolącą księgowych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.