DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak odliczać VAT od samochodów i paliw

Jak odliczać VAT od samochodów i paliw

7 maja o godz 16:45 w sali 114 odbędzie się spotkanie Koła Młodego Księgowego. Poprowadzi je mgr Monika Różycka. Spotkanie zostanie poświęcone tematyce: „Odliczenie VAT od samochodów i paliw 2014 – zmiana ustawy o VAT”

Koło Księgowego powstało z myślą o młodych ludziach, którzy wiążą swoją pracę zawodową z księgowością. Jest to organizacja studencka utworzona w AFiB VISTULA w Warszawie przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oddział okręgowy w Warszawie, która zrzesza młodych i ambitnych ludzi, dla których studia to coś więcej niż tylko czas spędzony na uczelni.

Członkowie koła biorą udział w konferencjach naukowych, odczytach i szkoleniach organizowanych przez SKwP, seminariach i innych przedsięwzięciach badawczych związanych z tematyką ekonomiczną. Opiekunowie Koła (mgr KatarzynaOrzechowska, mgr Monika Różycka) chcą nauczyć Studentów, jak poruszać się w tematyce związanej z rachunkowością. Chcą również zapoznać przyszłych księgowych ze środowiskiem zrzeszonym w SKwP. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest największą i najbardziej prestiżową placówką szkolącą księgowych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.