Strona główna / News / Obrona pracy doktorskiej: mgr Nowak o chińskim eksporcie

Obrona pracy doktorskiej: mgr Nowak o chińskim eksporcie

Dziekan i Rada Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zawiadamiają, że dnia 26 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Uczelni przy ulicy Stokłosy 3 w Auli nr 1 odbędzie się PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ mgr Jacka Mariana Nowaka nt. „Eksport jako czynnik wzrostu gospodarczego Chin w latach 2001-2010”

Promotor: prof. dr hab. Juliusz Kotyński

Recenzenci:

• prof. dr hab. Kazimierz Starzyk Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • dr hab. Maciej Dudek, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Rozprawa doktorska udostępniona jest do wglądu w Bibliotece Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.