UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Obrona pracy doktorskiej mgr Huberta Gąsińskiego

Obrona pracy doktorskiej mgr Huberta Gąsińskiego

Początek: pon., 11 mar 2019, 14:00

Dziekan i Rada Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr Huberta Gąsińskiego nt. ”Ryzyko stopy procentowej związanej z bilansem banków komercyjnych na przykładzie Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego Spółki Akcyjnej w latach 2012-2018”.

Przedmiotem rozprawy mgr Huberta Gąsińskiego jest zarządzanie ryzykiem stopy procentowej w bankach komercyjnych i wpływ tego procesu na bilanse i wyniki finansowe tych instytucji. Autor wskazał źródła ryzyka stopy procentowej w bankach oraz etapy zarządzania tym ryzykiem, w tym zwłaszcza metody jego pomiaru i instrumenty wykorzystywane do sterowania nim.

Promotorem rozprawy mgr Huberta Gąsińskiego jest prof. dr hab. Juliusz Kotyński, a recenzji podjęli się: prof. dr hab. Witold Małecki z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz prof. dr hab. Jan Krzysztof Solarz ze Społecznej Akademii Nauk.

Obrona odbędzie się 11 marca 2019 r. o godz. 14:00 w gmachu uczelni przy ul. Stokłosy 3, w auli 4.

Rozprawa doktorska jest udostępniona do wglądu w Bibliotece Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Streszczenie i recenzje rozprawy zamieszczone są na stronie internetowej uczelni:

https://vistula.edu.pl/wp-content/uploads/2022/01/recenzja-prof-solarz-1.pdf
https://vistula.edu.pl/wp-content/uploads/2022/01/recenzja-prof-w-malecki-2-1.pdf

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.